Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Plzeňský - 2021-2022 - Krajský přebor 1.tř.sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Stodola Jan1979TJ Sokol Kdyně A71 (67:4)18181823,7839
Elo statistiky
2.
Franc Štěpán1995TJ Zdemyslice A76 (70:6)18131800,0630
Elo statistiky
3.
Hoch Jiří1962TJ Zdemyslice A75 (70:5)18061798,1537
Elo statistiky
4.
Vohradský Marek1991TJ Dobřany B34 (31:3)17711760,4241
Elo statistiky
5.
Pastuch Jan1980TJ Dobřany B27 (23:4)17631763,2123
Elo statistiky
6.
Stanček Ivo1964TJ Sokol Kdyně A64 (48:16)17131725,27-32
Elo statistiky
7.
Kabát Martin1985TJ Dioss Nýřany B69 (53:16)17021705,54-5
Elo statistiky
8.
Krejčíř Milan1978SK Jiskra Domažlice B33 (21:12)16941686,84-5
Elo statistiky
9.
Rojík Marek1993TJ Sokol Horažďovice A77 (50:27)16891669,5237
Elo statistiky
10.
Mazura Pavel1971KOC Sušice B42 (23:19)16631656,56-49
Elo statistiky
11.
Vojáček Rudolf ml.1980TJ Sokol Horažďovice A68 (38:30)16561614,8183
Elo statistiky
12.
Kolerus Jaroslav1978TJ Dioss Nýřany A68 (43:25)16411656,68-22
Elo statistiky
13.
Křesák Vojtěch1988TJ Sokol Horažďovice A68 (38:30)16301602,6931
Elo statistiky
14.
Čermák Michal1990TJ Dioss Nýřany A68 (40:28)16221627,8473
Elo statistiky
15.
Pangrác Jan1973SK Jiskra Domažlice B53 (22:31)16211611,43-82
Elo statistiky
16.
Aschenbrenner Jan1986KOC Sušice B29 (15:14)16181632,94-48
Elo statistiky
17.
Korecký Filip1998Union Plzeň D59 (33:26)16171642,6554
Elo statistiky
18.
Niedermayer Michal1987TJ Dioss Nýřany A70 (43:27)16161665,4615
Elo statistiky
19.
Ludvík Roman1974SK Jiskra Domažlice B46 (20:26)16161598,09-32
Elo statistiky
20.
Sladký Antonín1966KST Klatovy B55 (29:26)16101601,1334
Elo statistiky
21.
März Miloslav1969TJ Sokol Kdyně A70 (34:36)16041603,6221
Elo statistiky
22.
Trefný Jan1971TJ Sokol Horažďovice A69 (30:39)16001599,7460
Elo statistiky
23.
Kylián Zdeněk1969Union Plzeň D56 (32:24)15941638,2658
Elo statistiky
24.
Súkeník Zdeněk1958TJ Slavoj Stod B51 (25:26)15941583,1869
Elo statistiky
25.
Bacík Zdeněk1980SK Jiskra Domažlice B44 (18:26)15941577,68-42
Elo statistiky
26.
Šmíd Martin2000TJ Sokol Pocinovice A42 (24:18)15911627,629
Elo statistiky
27.
Šimek Adam1996TJ Dioss Nýřany A50 (22:28)15911592,683
Elo statistiky
28.
Kliment Vladimír1962TJ Dioss Nýřany B75 (38:37)15871577,9142
Elo statistiky
29.
Koval Jan1993KST Klatovy B47 (25:22)15861578,9365
Elo statistiky
30.
Dienstbier Pavel1971TJ Dobřany B61 (26:35)15861568,4112
Elo statistiky
31.
Jehlíková Petra1993TJ Sokol Pocinovice A25 (10:15)15851576,8355
Elo statistiky
32.
Chromek Miroslav1959TJ Sokol Pocinovice A47 (23:24)15811575,9538
Elo statistiky
33.
Sazama Luboš1970TJ Sokol Pocinovice A53 (23:30)15801560,919
Elo statistiky
34.
Kříž Michal1981Union Plzeň D38 (20:18)15761605,6450
Elo statistiky
35.
Homolka Zdeněk1978TJ Sokol Kdyně A62 (27:35)15671592,9225
Elo statistiky
36.
Reiser Miroslav1974KST Klatovy B61 (26:35)15651559,58-45
Elo statistiky
37.
Kollros Roman1974KST Klatovy B60 (26:34)15641582,7-34
Elo statistiky
38.
Hulín Jiří1960TJ Slavoj Stod B37 (19:18)15621583,3224
Elo statistiky
39.
Kheil Lukáš1981TJ Dioss Nýřany B68 (30:38)15621563,7412
Elo statistiky
40.
Čada Vladimír1961TJ Slavoj Stod B61 (22:39)15611539,33-36
Elo statistiky
41.
Škrleta Luboš1961TJ Slavoj Stod B60 (21:39)15501539,215
Elo statistiky
42.
Baierl Tomáš1969KOC Sušice B47 (16:31)15501505,02-24
Elo statistiky
43.
Jehlík Miroslav1970TJ Sokol Pocinovice A72 (36:36)15481593,23113
Elo statistiky
44.
Jarab Josef1986KOC Sušice B52 (19:33)15441518,7-23
Elo statistiky
45.
Gabriel Petr2003Union Plzeň D38 (18:20)15361555,9961
Elo statistiky
46.
Anetta Jan1993Union Plzeň D27 (13:14)15331528,4573
Elo statistiky
47.
Zikmundovský Martin1980TJ Dioss Nýřany B66 (24:42)15161528,2146
Elo statistiky
48.
Kodirov Khudoyberdi1980TJ Slavoj Stod B30 (10:20)15151503,9839
Elo statistiky
49.
Dolejš Pavel1972TJ Dobřany B50 (15:35)15081520,58-2
Elo statistiky
50.
Vítovec Miroslav1959KOC Sušice B30 (11:19)15021491,0634
Elo statistiky
51.
Švarc Pavel1966TJ Zdemyslice A50 (14:36)14961493,565
Elo statistiky
52.
Sazama Adam1997TJ Sokol Pocinovice A39 (9:30)14831496,1613
Elo statistiky
53.
Švarc Václav1971TJ Zdemyslice A53 (10:43)14791482,8-11
Elo statistiky
54.
Hýsek Tomáš1980TJ Zdemyslice A30 (4:26)14311424,210
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Javorský Daniel1977KST Klatovy B11 (9:2)17491753,55-1
Elo statistiky
2.
Makoň Zdeněk1996TJ Dioss Nýřany A22 (16:6)17131715,84-3
Elo statistiky
3.
Jehlík Miroslav1996KST Klatovy B6 (5:1)17081701,990
Elo statistiky
4.
Tůma Zdeněk1967TJ Sokol Horažďovice A2 (2:0)1632163213
Elo statistiky
5.
Marešová Zdeňka ml.2003SK Jiskra Domažlice B8 (6:2)16291612,3520
Elo statistiky
6.
Malý Josef1989TJ Dobřany B2 (0:2)16271627-10
Elo statistiky
7.
Sýkora David2006Union Plzeň D7 (5:2)16151657,2236
Elo statistiky
8.
Gabriel Roman1966TJ Dioss Nýřany B3 (2:1)15911592,58-13
Elo statistiky
9.
Vintr Josef2006Union Plzeň D12 (9:3)15721625,5947
Elo statistiky
10.
Buriánek Martin2000TJ Sokol Horažďovice A1 (0:1)15411541-4
Elo statistiky
11.
Marešová Zdeňka1977SK Jiskra Domažlice B4 (2:2)1528152812
Elo statistiky
12.
Růžička Radek1986KOC Sušice B10 (2:8)15171526,55-10
Elo statistiky
13.
Sommer Václav1956KOC Sušice B5 (0:5)15131513-9
Elo statistiky
14.
Leipelt Lukáš1986KOC Sušice B15 (3:12)15101528,97-9
Elo statistiky
15.
Vohradský Jiří1969TJ Dobřany B11 (2:9)15041517,44-6
Elo statistiky
16.
Janda Vladimír1966TJ Dioss Nýřany B4 (2:2)15031522,9818
Elo statistiky
17.
Umner Filip2004TJ Dobřany B17 (6:11)15001466,2241
Elo statistiky
18.
Brant František1970TJ Dobřany B14 (6:8)14981484,288
Elo statistiky
19.
Farajzl Filip2000Union Plzeň D5 (1:4)14921457,86-5
Elo statistiky
20.
Bistřický David2003Union Plzeň D2 (2:0)14871486,2216
Elo statistiky
21.
Helus Jaroslav1967TJ Dobřany B20 (6:14)14791475,392
Elo statistiky
22.
Hořan Milan1958TJ Slavoj Stod B6 (0:6)14761467,16-7
Elo statistiky
23.
Haas Václav1960TJ Sokol Pocinovice A3 (2:1)146314632
Elo statistiky
24.
Fronk Pavel1951SK Jiskra Domažlice B3 (0:3)14491449,37-11
Elo statistiky
25.
Rovňan Richard1973KOC Sušice B12 (1:11)14431432,383
Elo statistiky
26.
Kuneš Jaroslav st.1950SK Jiskra Domažlice B7 (1:6)14131410,913
Elo statistiky
27.
Milfort Jiří st.1973KOC Sušice B6 (1:5)14131404,53-6
Elo statistiky
28.
Novák Milan ml.2000KST Klatovy B8 (1:7)14081395,057
Elo statistiky
29.
Svoboda Lukáš1995TJ Sokol Pocinovice A6 (4:2)14011375,6641
Elo statistiky
30.
Vítek Petr1969KOC Sušice B3 (1:2)13891381,3411
Elo statistiky
31.
Hrubý Petr1960TJ Dobřany B14 (0:14)13881400,88-11
Elo statistiky
32.
Láriš Petr st.1963KOC Sušice B5 (0:5)13381312,5-1
Elo statistiky
33.
Nguyen Libor1998SK Jiskra Domažlice B8 (0:8)13291325,74-5
Elo statistiky
34.
Šlajch Stanislav1950TJ Dioss Nýřany B9 (0:9)12991300,27-3
Elo statistiky
35.
Reitšpies Luděk1973TJ Dobřany B1 (0:1)129712970
Elo statistiky
36.
Baksa Zdeněk1963TJ Slavoj Stod B2 (0:2)12091196,570
Elo statistiky
37.
Sedláček Štěpán2008TJ Dobřany B11 (0:11)11931158,250
Elo statistiky
38.
Alexa Vlastimil1992TJ Dioss Nýřany B3 (0:3)11891189,870
Elo statistiky
39.
Šmíd Josef1973TJ Sokol Pocinovice A1 (0:1)11391149,80
Elo statistiky
40.
Urbanec Matěj2004TJ Dobřany B3 (0:3)11071091,050
Elo statistiky
41.
Pangrác Adam2009SK Jiskra Domažlice B23 (0:23)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy