Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Plzeňský - 2021-2022 - Krajský přebor 2.tř.sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Mandák Pavel1973TJ Sokol Horažďovice B74 (70:4)16681662,02-18
Elo statistiky
2.
Šteffel Radek1981TJ Dynamo Horšovský Týn A66 (61:5)16351631,0514
Elo statistiky
3.
Šmíd Martin2000TJ Sokol Pocinovice B72 (64:8)15911627,677
Elo statistiky
4.
Jehlíková Petra1993TJ Sokol Pocinovice B37 (31:6)15851576,8352
Elo statistiky
5.
Šimanovský Marek2008TJ Sokol Horažďovice B64 (58:6)15561585,86119
Elo statistiky
6.
Hromádko Pavel1966TJ Sokol Domažlice B68 (54:14)15531559,037
Elo statistiky
7.
Mráz Václav1997TJ Dynamo Horšovský Týn A74 (59:15)15461547,26134
Elo statistiky
8.
Nedoma Lukáš1986KST Klatovy C76 (58:18)15371555,9331
Elo statistiky
9.
Strakoš Miroslav1974TJ Sokol Blížejov A81 (64:17)15371531,3193
Elo statistiky
10.
Stanček Martin1988TJ Sokol Kdyně B72 (55:17)15371525,393
Elo statistiky
11.
Belfín Karel ml.2001KST Klatovy C73 (52:21)15151522,0346
Elo statistiky
12.
Leipelt Lukáš1986KOC Sušice C39 (30:9)15101528,974
Elo statistiky
13.
Kočka Pavel1966TJ Sokol Domažlice B47 (32:15)15051499,39-18
Elo statistiky
14.
Vohradský Jiří1969TJ Dobřany C57 (43:14)15041517,4470
Elo statistiky
15.
Vítovec Miroslav1959KOC Sušice C27 (15:12)15021491,061
Elo statistiky
16.
Mandák Lukáš2008TJ Sokol Horažďovice B55 (41:14)15001533,48178
Elo statistiky
17.
Umner Filip2004TJ Dobřany C28 (23:5)15001466,2247
Elo statistiky
18.
Brant František1970TJ Dobřany C52 (36:16)14981484,286
Elo statistiky
19.
Mandík Karel1978TJ Sokol Staňkov A44 (29:15)14941493,5117
Elo statistiky
20.
Jankulík Martin1985TJ Sokol Kdyně B82 (52:30)14851493,1113
Elo statistiky
21.
Kesman Karel1977KST Klatovy C58 (35:23)14821490,7141
Elo statistiky
22.
Helus Jaroslav1967TJ Dobřany C43 (24:19)14791475,39-87
Elo statistiky
23.
Hořan Milan1958TJ Slavoj Stod C38 (24:14)14761467,1624
Elo statistiky
24.
Bohdan Petr1959TJ Sokol Spálené Poříčí A54 (32:22)14721460,5837
Elo statistiky
25.
Plassová Jana1965TJ Sokol Kdyně B77 (44:33)14721454,0755
Elo statistiky
26.
Herzer Jan1990TJ Dynamo Horšovský Týn A55 (32:23)14651453,752
Elo statistiky
27.
Kuneš Václav1984SK Poběžovice A67 (38:29)14521461,226
Elo statistiky
28.
Ševčík Jiří1966TJ Sokol Blížejov A66 (38:28)14311455,0895
Elo statistiky
29.
Látka Jan1976TJ Sokol Domažlice B50 (27:23)14291454,69-31
Elo statistiky
30.
Písařík Zdeněk1952TJ Dynamo Horšovský Týn A60 (30:30)14281422,1310
Elo statistiky
31.
Beneš Jaroslav1978TJ Sokol Domažlice B45 (24:21)14211428,910
Elo statistiky
32.
Stach Petr1978TJ Sokol Spálené Poříčí A66 (35:31)14201405,7344
Elo statistiky
33.
Syrový Václav1996SK Poběžovice A67 (37:30)14161413,62104
Elo statistiky
34.
Koval Lukáš1996KST Klatovy C61 (32:29)14151408,5338
Elo statistiky
35.
Jung Milan1970TJ Sokol Pocinovice B72 (32:40)14131407,91-4
Elo statistiky
36.
Milfort Jiří st.1973KOC Sušice C72 (33:39)14131404,5343
Elo statistiky
37.
Stach Jiří1975TJ Sokol Spálené Poříčí A72 (32:40)14111418,14-17
Elo statistiky
38.
Svoboda Lukáš1995TJ Sokol Pocinovice B53 (19:34)14011375,66-11
Elo statistiky
39.
Hlavatý Petr1990TJ Sokol Kdyně B73 (32:41)13991389,22-2
Elo statistiky
40.
Hes Vladimír1975TJ Sokol Staňkov A57 (26:31)13961388,4256
Elo statistiky
41.
Balek Jan1989TJ Sokol Spálené Poříčí A79 (35:44)13961377,740
Elo statistiky
42.
Šleis Petr1962TJ Slavoj Stod C52 (22:30)13921398,73-34
Elo statistiky
43.
Vítek Petr1969KOC Sušice C81 (34:47)13891381,3415
Elo statistiky
44.
Hrubý Petr1960TJ Dobřany C41 (20:21)13881400,8841
Elo statistiky
45.
Nový Radek1979TJ Sokol Blížejov A78 (31:47)13811379,16-3
Elo statistiky
46.
Glatz Karel1996SK Poběžovice A82 (35:47)13701381,7762
Elo statistiky
47.
Bauer Pavel1959TJ Sokol Staňkov A51 (18:33)13541351,718
Elo statistiky
48.
Stróž Vladimír1964SK Poběžovice A79 (32:47)13501357,08-6
Elo statistiky
49.
Šimanovský Robert1978TJ Sokol Horažďovice B51 (20:31)13481369,8925
Elo statistiky
50.
Sládek Jaroslav1959TJ Sokol Spálené Poříčí A35 (13:22)13371343,0636
Elo statistiky
51.
Oroš Karel1961KOC Sušice C43 (10:33)13271330,29-4
Elo statistiky
52.
Oliva Petr1973TJ Sokol Staňkov A53 (14:39)13131304,11-23
Elo statistiky
53.
Dobiáš Jan1963TJ Sokol Pocinovice B69 (19:50)13101329,49-50
Elo statistiky
54.
Kociánová Dana1969TJ Sokol Kdyně C58 (10:48)12861242,97-15
Elo statistiky
55.
Strakoš Milan1972TJ Sokol Blížejov A74 (19:55)12841295,876
Elo statistiky
56.
Tochor Jiří1957TJ Sokol Kdyně C56 (11:45)12831265,14-70
Elo statistiky
57.
Mirvald Jan1984KOC Sušice C36 (2:34)12321235,06-22
Elo statistiky
58.
Mandík Karel st.1953TJ Sokol Staňkov A27 (5:22)12291237,43-4
Elo statistiky
59.
Dufek Jan1990TJ Sokol Kdyně C40 (9:31)12201214,6862
Elo statistiky
60.
Baksa Zdeněk1963TJ Slavoj Stod C26 (2:24)12091196,57-28
Elo statistiky
61.
Úškrt Antonín1956TJ Sokol Domažlice B39 (7:32)11631190,9445
Elo statistiky
62.
Baksa Karel1939TJ Slavoj Stod C25 (4:21)11341139,5813
Elo statistiky
63.
Fuchs Martin2006TJ Slavoj Stod C32 (3:29)10801073,3358
Hráči, kteří odehráli méně než 25 zápasů.
Elo statistiky
1.
Hnojská Andrea2003KST Klatovy C10 (6:4)16011607,47-35
Elo statistiky
2.
Trefný Jan1971TJ Sokol Horažďovice B8 (6:2)16001599,749
Elo statistiky
3.
Koval Jan1993KST Klatovy C14 (11:3)15861578,93-3
Elo statistiky
4.
Nováček Karel1973KST Klatovy C6 (6:0)15611560,6318
Elo statistiky
5.
Buriánek Martin2000TJ Sokol Horažďovice B3 (1:2)15411541-7
Elo statistiky
6.
Růžička Radek1986KOC Sušice C5 (5:0)15171526,5514
Elo statistiky
7.
Kodirov Khudoyberdi1980TJ Slavoj Stod C4 (2:2)15151503,98-3
Elo statistiky
8.
Sommer Václav1956KOC Sušice C4 (4:0)151315130
Elo statistiky
9.
Dolejš Pavel1972TJ Dobřany C21 (16:5)15081520,5810
Elo statistiky
10.
Buriánek Jan1968TJ Sokol Horažďovice B4 (0:4)15061506-33
Elo statistiky
11.
Rovňan Richard1973KOC Sušice C8 (4:4)14431432,384
Elo statistiky
12.
Svoboda Josef1974TJ Sokol Kdyně C18 (3:15)14151413,94-144
Elo statistiky
13.
Vachovec Jan1948TJ Dobřany C3 (0:3)14111411-58
Elo statistiky
14.
März Ondřej2008TJ Slavoj Stod C9 (5:4)14011405,1445
Elo statistiky
15.
Novotný Roman st.1974TJ Dynamo Horšovský Týn A9 (2:7)14011401-20
Elo statistiky
16.
Bauer Ondřej1985TJ Sokol Staňkov A14 (2:12)13971395,6-75
Elo statistiky
17.
Janovec Jiří st.1966TJ Sokol Domažlice B16 (6:10)13961393,28-25
Elo statistiky
18.
Němec Josef1975TJ Dynamo Horšovský Týn A21 (8:13)13921398,66-33
Elo statistiky
19.
Baštář Vratislav1955TJ Sokol Domažlice B7 (2:5)13671366,19-6
Elo statistiky
20.
Jandečka Jindřich2008TJ Sokol Kdyně C14 (3:11)13111294,9121
Elo statistiky
21.
Konrady Vladimír1972TJ Slavoj Stod C15 (2:13)13031295,19-16
Elo statistiky
22.
Reitšpies Luděk1973TJ Dobřany C7 (0:7)12971297-19
Elo statistiky
23.
Duffek Miroslav1967TJ Sokol Domažlice B4 (0:4)12831290,74-12
Elo statistiky
24.
Šobr Karel1973TJ Slavoj Stod C7 (0:7)12541254-12
Elo statistiky
25.
Strakoš Milan ml.2005TJ Sokol Blížejov A3 (1:2)123712370
Elo statistiky
26.
Valečka Josef1953TJ Sokol Staňkov A20 (1:19)12371235,47-24
Elo statistiky
27.
Rendl Miloslav1972TJ Sokol Blížejov A4 (2:2)123612364
Elo statistiky
28.
Baštář Radek1988TJ Sokol Domažlice B3 (0:3)12241208,710
Elo statistiky
29.
Novák Petr1970TJ Sokol Domažlice B6 (0:6)12131213-4
Elo statistiky
30.
Kabourek Miroslav1967SK Poběžovice A8 (2:6)12051205,878
Elo statistiky
31.
Kalousek Miloš1973TJ Sokol Pocinovice B1 (0:1)11991211,310
Elo statistiky
32.
Jandečka Jiří2006TJ Sokol Kdyně C14 (0:14)11941196,43-28
Elo statistiky
33.
Sedláček Štěpán2008TJ Dobřany C20 (5:15)11931158,2588
Elo statistiky
34.
Hlavatá Jana1966TJ Sokol Kdyně C16 (0:16)11861185,75-8
Elo statistiky
35.
Král Jan1946SK Poběžovice A2 (0:2)11571162,920
Elo statistiky
36.
Plachý Pavel1970TJ Dynamo Horšovský Týn A9 (0:9)114311430
Elo statistiky
37.
Šmíd Josef1973TJ Sokol Pocinovice B13 (1:12)11391149,8-9
Elo statistiky
38.
Kotlan Ladislav1951SK Poběžovice A3 (0:3)11241124,210
Elo statistiky
39.
Strnad Miloslav1970TJ Sokol Domažlice B10 (0:10)11151112,52-1
Elo statistiky
40.
Urbanec Matěj2004TJ Dobřany C15 (1:14)11071091,0523
Elo statistiky
41.
Islomov Mukhammadjon2008TJ Slavoj Stod C24 (0:24)10911087,2-5
Elo statistiky
42.
Vacíková Pavlína1978TJ Slavoj Stod C21 (0:21)10831083-6
Elo statistiky
43.
Macko Marek2007TJ Dobřany C4 (0:4)10541056,430
Elo statistiky
44.
Gardaš Josef1946TJ Slavoj Stod C16 (3:13)10281028,5865
Elo statistiky
45.
Pejsar Jiří ml.1979TJ Sokol Blížejov A6 (0:6)10271027-1
Elo statistiky
46.
Vítek David2010KOC Sušice C5 (0:5)981986,660
Elo statistiky
47.
Šimek Marek2007TJ Dobřany C3 (0:3)969979,840
Elo statistiky
48.
Šimanovský Filip2011TJ Sokol Horažďovice B9 (0:9)9629620
Elo statistiky
49.
Šobr Kristián2006TJ Slavoj Stod C7 (0:7)9239230
Elo statistiky
50.
Lipenský Josef1948SK Poběžovice A2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy