Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Pardubický - 2021-2022 - Krajská soutěž A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Viesner Vojtěch2001TJ Sokol Borová-Korouhev B29 (26:3)18161816,03-1
Elo statistiky
2.
Stránský Matěj1998TJ Sokol Borová-Korouhev B18 (17:1)17991784,1320
Elo statistiky
3.
Pytlík Jiří1969TJ Loko Pardubice B16 (14:2)17891781,618
Elo statistiky
4.
Kadleček Radomír1969TJ Loko Pardubice B19 (18:1)17581757,6115
Elo statistiky
5.
Ecler Michal1973TJ Loko Pardubice B21 (14:7)17301725,87-26
Elo statistiky
6.
Rubeš Michal1997TJ Sokol Chrudim A16 (11:5)17251729,74-22
Elo statistiky
7.
Michalec Roman1964TJ Trojovice A28 (23:5)17251712,4-21
Elo statistiky
8.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová-Korouhev B30 (23:7)17241718,83-3
Elo statistiky
9.
Hanousek Ondřej1988TJ Sokol Chrudim A31 (27:4)17111728,240
Elo statistiky
10.
Vojnar Jiří1987Orel jednota Vysoké Mýto B31 (27:4)16971694,2257
Elo statistiky
11.
Tesner Tomáš1974TJ Trojovice A33 (28:5)16911692,737
Elo statistiky
12.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim B36 (30:6)16621663,4926
Elo statistiky
13.
Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim B32 (23:9)16591649,6626
Elo statistiky
14.
Isach Robert1977TJ Tesla Pardubice C14 (7:7)16511651-23
Elo statistiky
15.
Zoubek David1979TJ Tesla Pardubice C23 (18:5)16321631,7445
Elo statistiky
16.
Štrofová Tereza1988TJ Sokol Borová-Korouhev B15 (8:7)16251622,3-9
Elo statistiky
17.
Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim A20 (13:7)16241619,613
Elo statistiky
18.
Bříza Martin1993TTC Hlinsko B23 (12:11)16111614,692
Elo statistiky
19.
Kučera Martin1998Orel jednota Vysoké Mýto B28 (17:11)16061600,2518
Elo statistiky
20.
Neufinger Petr1972TJ Trojovice B41 (21:20)15951587,94-8
Elo statistiky
21.
Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim A22 (9:13)15871585,08-30
Elo statistiky
22.
Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim B20 (10:10)15851582,7-22
Elo statistiky
23.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim B30 (14:16)15821560,81-53
Elo statistiky
24.
Černý Radek1975TTC Hlinsko B17 (7:10)15811578,5312
Elo statistiky
25.
Synek Martin1973Orel jednota Vysoké Mýto B19 (10:9)15811566,7211
Elo statistiky
26.
Vojtěch Petr1993TJ Tesla Pardubice C24 (10:14)15801563,8418
Elo statistiky
27.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim B22 (11:11)15771559,19-4
Elo statistiky
28.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč B15 (6:9)15631562,87-31
Elo statistiky
29.
Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice C36 (16:20)15601560,811
Elo statistiky
30.
Neufinger Ivo1975TJ Trojovice B42 (20:22)15551551,1419
Elo statistiky
31.
Sychra Václav1974Orel jednota Vysoké Mýto B38 (20:18)15551531,6720
Elo statistiky
32.
Malinský Martin1974TJ Trojovice A30 (18:12)15451557,0928
Elo statistiky
33.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim B31 (18:13)15401568,658
Elo statistiky
34.
Licek Radim1973TJ Loko Pardubice B17 (7:10)15351540,45-11
Elo statistiky
35.
Špaňůr Josef1966TJ Loko Pardubice B29 (12:17)15291512,53-21
Elo statistiky
36.
Smékal Petr1974TTC Hlinsko B14 (5:9)15161518,5714
Elo statistiky
37.
Zelinka Robert1966TTC Skuteč B21 (7:14)15151517,23-12
Elo statistiky
38.
Michek Jakub1996KST Linea Chrudim B24 (11:13)15111515,1654
Elo statistiky
39.
Beránek Michal1975TTC Skuteč B24 (9:15)14981498,78-8
Elo statistiky
40.
Zikmunda Zdeněk1962TJ Sokol Chrudim B31 (17:14)14941502,8856
Elo statistiky
41.
Kopecký Pavel1974TJ Trojovice A27 (10:17)14941491,87-1
Elo statistiky
42.
Pavlík Stanislav1964TJ Trojovice B35 (9:26)14601461,43-2
Elo statistiky
43.
Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim B14 (6:8)14551459,776
Elo statistiky
44.
Dušek Rostislav2007TJ Sokol Borová-Korouhev B26 (18:8)14511481,81340
Elo statistiky
45.
Škarvada Vladimír1971TTC Hlinsko B21 (1:20)14381431,93-40
Elo statistiky
46.
Mattuš Milan ml.1962TJ Trojovice B28 (1:27)14281421,46-60
Elo statistiky
47.
Krupka Jan1998TTC Skuteč B14 (4:10)14191414,5732
Elo statistiky
48.
Vitvar Ondřej1998TJ Tesla Pardubice C16 (4:12)14051423,8215
Elo statistiky
49.
Novák Vojtěch1996TTC Skuteč B13 (1:12)13801390,16-10
Elo statistiky
50.
Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim A20 (2:18)13501350,725
Hráči, kteří odehráli méně než 13 zápasů.
Elo statistiky
1.
Rohlík Jan ml.1972TJ Sokol Chrudim B2 (2:0)182518250
Elo statistiky
2.
Rybenský Dušan1974TTC Hlinsko B4 (4:0)176417642
Elo statistiky
3.
Kudýn Vladimír1956TJ Tesla Pardubice C10 (6:4)16901675,91-17
Elo statistiky
4.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová-Korouhev B5 (2:3)16391639-11
Elo statistiky
5.
Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim A11 (7:4)16061605,77-3
Elo statistiky
6.
Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice C2 (2:0)160216020
Elo statistiky
7.
Vanžura Jakub2001TTC Skuteč B5 (3:2)1557155714
Elo statistiky
8.
Mudruňka Karel2001TJ Loko Pardubice B8 (2:6)15561556-5
Elo statistiky
9.
Černý Stanislav1976TTC Hlinsko B5 (0:5)15461546-16
Elo statistiky
10.
Václavek Michal1975TJ Loko Pardubice B10 (4:6)15371535,17-8
Elo statistiky
11.
Hort Miloš1964TJ Sokol Chrudim B2 (0:2)15271527-9
Elo statistiky
12.
Kolář Michal1965TJ Loko Pardubice B12 (4:8)15201528,47-10
Elo statistiky
13.
Daneš Filip1980TJ Tesla Pardubice C3 (2:1)149814980
Elo statistiky
14.
Herel Miroslav1982Orel jednota Vysoké Mýto B11 (1:10)14801492,88-11
Elo statistiky
15.
Stejskal Jan1999Orel jednota Vysoké Mýto B9 (2:7)14801455,062
Elo statistiky
16.
Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice C7 (3:4)14691470,885
Elo statistiky
17.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice B5 (1:4)14641467,36-8
Elo statistiky
18.
Pilař Jaroslav1991KST Linea Chrudim B6 (2:4)1464146424
Elo statistiky
19.
Šimek Libor1975Orel jednota Vysoké Mýto B3 (0:3)14571446,43-3
Elo statistiky
20.
Netolický Lukáš ml.2002TTC Skuteč B12 (4:8)14511447,5116
Elo statistiky
21.
Boháč Milan1985TTC Hlinsko B8 (0:8)14471447-9
Elo statistiky
22.
Steklý Tibor1964TJ Sokol Chrudim B5 (0:5)14451445,92-6
Elo statistiky
23.
Komárek Adam2003TJ Sokol Chrudim A4 (1:3)143114314
Elo statistiky
24.
Saifr Vladimír1963TTC Hlinsko B8 (0:8)14131413-10
Elo statistiky
25.
Kalhous Vlastimil1953TJ Tesla Pardubice C7 (3:4)14131412,4222
Elo statistiky
26.
Novák Jan1977Orel jednota Vysoké Mýto B7 (0:7)14061413,48-12
Elo statistiky
27.
Zíb Petr1986TTC Hlinsko B8 (0:8)14041404-5
Elo statistiky
28.
Mandlík Miroslav1979KST Linea Chrudim B9 (3:6)14001399,0411
Elo statistiky
29.
Doležal Marek1973TTC Skuteč B8 (2:6)13661366-7
Elo statistiky
30.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice A4 (1:3)13641360,727
Elo statistiky
31.
Šimůnek Michal1979TJ Loko Pardubice B3 (1:2)13621366,2111
Elo statistiky
32.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč B6 (1:5)12901288,42-13
Elo statistiky
33.
Pacetti Lukáš2000TTC Skuteč B5 (1:4)12501250-13
Elo statistiky
34.
Holas Pavel1970TTC Skuteč B6 (2:4)11971183,932
Elo statistiky
35.
Foltýnová Laubová Žaneta1996TJ Sokol Chrudim A5 (0:5)11801178,540
Elo statistiky
36.
Andrle David1997TTC Skuteč B2 (0:2)11711160,660
Elo statistiky
37.
Dus Dalibor2007TJ Sokol Chrudim A8 (2:6)11681177,4331
Elo statistiky
38.
Šťava Milan st.1972TTC Skuteč B2 (0:2)11181115,280
Elo statistiky
39.
Říha Zbyněk1984KST Linea Chrudim B3 (0:3)102710270
Elo statistiky
40.
Dušek Jakub2009TJ Sokol Borová-Korouhev B7 (3:4)10271007,34113
Elo statistiky
41.
Hübner Lukáš2008TJ Sokol Chrudim A8 (0:8)996989,030
Elo statistiky
42.
Mattuš Milan st.1937TJ Trojovice B3 (0:3)949948,410

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy