Žebříček - 2021-2022 - Český pohár II.st. muži
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Tregler Tomáš1990HB Ostrov H.Brod A5 (5:0)24562454,849
Elo statistiky
2.
Vráblík Jiří1983SF SKK El Niňo Praha8 (6:2)24312450,445
Elo statistiky
3.
Reitšpies David1996SKST Cheb7 (5:2)24202425,93-10
Elo statistiky
4.
Gavlas Antonín ml.1985SKST Cheb8 (7:1)24102407,463
Elo statistiky
5.
Prokopcov Dmitrij1980HB Ostrov H.Brod A7 (5:2)23732390,65-9
Elo statistiky
6.
Obešlo Michal1989HB Ostrov H.Brod A6 (5:1)23442348,097
Elo statistiky
7.
Kučera Stanislav1997SKST Cheb5 (0:5)23332329,4-50
Elo statistiky
8.
Shouman Mohamed1993SKST Liberec A8 (4:4)23072307,1-11
Elo statistiky
9.
Onderka František2002SF SKK El Niňo Praha6 (4:2)22822256,4123
Elo statistiky
10.
Zelinka Jakub2000SF SKK El Niňo Praha6 (3:3)22692266,2118
Elo statistiky
11.
Seibert Jakub1995SKST Liberec A7 (5:2)22582237,0511
Elo statistiky
12.
Skála Radek2002HB Ostrov H.Brod B5 (3:2)22562251,66-7
Elo statistiky
13.
Blinka Michal2001SKST Liberec A5 (1:4)21552144,797
Elo statistiky
14.
Kaucký Jakub2003SF SKK El Niňo Praha B5 (3:2)21472148,1416
Elo statistiky
15.
Merta Jakub1989TJ Tesla Pardubice10 (8:2)21012095,7410
Elo statistiky
16.
Žaloudík Jan1998TTC Karlovarsko 2020 Cheb7 (7:0)20972094,6312
Elo statistiky
17.
Kleprlík Michal1986TJ Tesla Pardubice13 (12:1)20692069105
Elo statistiky
18.
Novotný Petr1977TJ Sokol Stěžery A11 (10:1)20672067,916
Elo statistiky
19.
Čížek Jiří1988SKST Děčín, z.s.8 (7:1)20492051,83-21
Elo statistiky
20.
Šedivý Zdeněk1978TTC Elizza Praha D5 (5:0)20452034,823
Elo statistiky
21.
Hobl Lukáš1998TTC Karlovarsko 2020 Cheb7 (3:4)20452030,14-38
Elo statistiky
22.
Důra Matouš2002Union Plzeň A6 (3:3)20052033,826
Elo statistiky
23.
Šimonek Petr1968TJ Tesla Pardubice6 (5:1)19861977,8410
Elo statistiky
24.
Kirchman Ondřej1983Union Plzeň A7 (3:4)19791991,33-6
Elo statistiky
25.
Vorlíček Luboš1968Stolní tenis club Slaný, z.s.7 (4:3)19731971,65-16
Elo statistiky
26.
Flíbor Zbyněk1974TJ Sokol Lanžhot12 (10:2)19691965,3318
Elo statistiky
27.
Záškodný Marek1990SK Svinov15 (12:3)19561936,211
Elo statistiky
28.
Řežáb Jiří1956SK Svinov9 (7:2)19421931,56-12
Elo statistiky
29.
Končal Adam2002KST Klatovy5 (5:0)19411967,5114
Elo statistiky
30.
Levora Vojtěch2003TTC Karlovarsko 2020 Cheb5 (4:1)19351917,091
Elo statistiky
31.
Černý Jiří1990SK Slavia Praha6 (1:5)19331925,29-32
Elo statistiky
32.
Mareš Erik2002SKST Liberec C8 (6:2)19231922,6914
Elo statistiky
33.
Hejda Václav1974TJ Šanov, z.s.6 (4:2)19221889,62-24
Elo statistiky
34.
Kaněra Jan1989SKST Liberec C8 (6:2)19201945,446
Elo statistiky
35.
Podrazil Václav2005SF SKK El Niňo Praha C6 (3:3)19201924,591
Elo statistiky
36.
Stuchlý Rostislav1958TTC Mohelnice, z.s.12 (11:1)19181903,514
Elo statistiky
37.
Kutifel Josef ml.2002SKST Liberec C8 (5:3)19151921,78-1
Elo statistiky
38.
Vašíček Jan1999TJ Sokol Lanžhot9 (5:4)19041886,642
Elo statistiky
39.
Knobloch Miroslav2002TTC Elizza Praha C15 (12:3)18961881,030
Elo statistiky
40.
Cafourek Tomáš1986TJ Šanov, z.s.5 (3:2)18921870,95-15
Elo statistiky
41.
Plachý Jiří1967SF SKK El Niňo Praha D13 (7:6)18891871,52-7
Elo statistiky
42.
Krčál Radek1976Slavoj Polná13 (9:4)18741885,3419
Elo statistiky
43.
Vaněček Petr1988Union Plzeň B5 (5:0)18701869,4120
Elo statistiky
44.
Říšský Pavel1992Union Plzeň B10 (10:0)18681895,2931
Elo statistiky
45.
Pluhař Jan1997SK Slavia Praha5 (2:3)18681852,83-13
Elo statistiky
46.
Kodym Tomáš1985TJ Sokol Stěžery A10 (7:3)18591872,84-20
Elo statistiky
47.
Kovářík Matěj1989SKUŘ Plzeň A5 (2:3)18591846,02-19
Elo statistiky
48.
Makara Jakub2006Stolní tenis club Slaný, z.s.9 (6:3)18581869,1345
Elo statistiky
49.
Křepelka Tomáš1968Orel jednota Vysoké Mýto7 (5:2)18481861,76-8
Elo statistiky
50.
Slavík Jan1975TJ Sokol Stěžery A6 (6:0)18471838,415
Elo statistiky
51.
Novák Libor1977SK Štětí A6 (3:3)18421816,77-6
Elo statistiky
52.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (3:3)18381848,4212
Elo statistiky
53.
Šlehofer Stanislav ml.1991SKUŘ Plzeň A7 (4:3)18341855,52-12
Elo statistiky
54.
Chodounský Martin1971SKUŘ Plzeň A7 (5:2)18341840,835
Elo statistiky
55.
Brožek Michal1992Sokol Lány 29 (5:4)18321838,67-2
Elo statistiky
56.
Orság David1978TJ Sokol Ondratice A6 (4:2)18221825,91-3
Elo statistiky
57.
Oharek Libor1975ST AMON Kunovice z.s.9 (6:3)18221825,12-3
Elo statistiky
58.
Walker Clement Joe2001TTC Elizza Praha C6 (3:3)18221817,440
Elo statistiky
59.
Černý Martin2005Stolní tenis club Slaný, z.s.8 (5:3)18181813,2821
Elo statistiky
60.
Moravec Petr ml.1997Sokol Lány 28 (6:2)18161809,1717
Elo statistiky
61.
Matas Jan1988SKST Děčín, z.s.7 (3:4)18131801,6-23
Elo statistiky
62.
Jindrák Lukáš2003TJ Lokomotiva Česká Lípa6 (3:3)180818014
Elo statistiky
63.
Koděra Filip1987TJ Šanov, z.s.5 (2:3)18041782,75-20
Elo statistiky
64.
Bláha František1980Slavoj Polná12 (4:8)18021803,52-33
Elo statistiky
65.
Blažek Martin1995TTC Brandýs n.L6 (3:3)18011816,4118
Elo statistiky
66.
Janík Michal st.1980TJ Sokol Ondratice A7 (4:3)17981815,37-7
Elo statistiky
67.
Ullman Miloslav1964SK Štětí A6 (2:4)17981813,35-6
Elo statistiky
68.
Macháček Jiří1972Sokol Horní Jiřetín6 (5:1)17971800,0824
Elo statistiky
69.
Zahradník Lukáš1991KST Klatovy6 (4:2)17891780,7225
Elo statistiky
70.
Pachner Jan2003Union Plzeň A5 (2:3)17891763,025
Elo statistiky
71.
Láriš Petr1987KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.6 (4:2)17881801,524
Elo statistiky
72.
Hrdlička Martin1990TJ Fryšták6 (5:1)17881787,2613
Elo statistiky
73.
Beneš Jan ml.1990TJ Sokol Ondratice A7 (4:3)17851795,04-2
Elo statistiky
74.
Lauber Jakub2005TJ Sokol Kosmonosy A9 (6:3)17831779,923
Elo statistiky
75.
Janošťák Miroslav1992TJ Spartak Kaplice5 (2:3)17831769,681
Elo statistiky
76.
Hojgr Jan1990TTC Mohelnice, z.s.10 (7:3)17801745,66-1
Elo statistiky
77.
Vyleta Michal ml.2001TJ Sokol Plzeň V9 (6:3)17791781,7530
Elo statistiky
78.
Hofmann Martin ml.1993Baník Březenecká A5 (0:5)17781781,08-18
Elo statistiky
79.
Khalaila Adam2002SF SKK El Niňo Praha D9 (7:2)17761790,819
Elo statistiky
80.
Kobza Štěpán1997TJ Sokol Štíty5 (2:3)17751780,03-13
Elo statistiky
81.
Tauš Jiří1964SKST Děčín, z.s.7 (4:3)17751771,540
Elo statistiky
82.
Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy A8 (5:3)17751767,3525
Elo statistiky
83.
Kučera Martin2000Slavoj Polná13 (5:8)17741779,7233
Elo statistiky
84.
Grubr Vojtěch2002SKST Děčín, z.s.6 (2:4)17741774,24-9
Elo statistiky
85.
Filípek Martin2000SF SKK El Niňo Praha D9 (6:3)17701770,1310
Elo statistiky
86.
Beneš Petr2005TJ Spartak Kaplice7 (2:5)17651769,64-5
Elo statistiky
87.
Ellner Martin1982TTC Mohelnice, z.s.10 (6:4)17571775,490
Elo statistiky
88.
Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy A9 (4:5)17511760,826
Elo statistiky
89.
Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice8 (4:4)17471768,3210
Elo statistiky
90.
Henžel Michal2002SK Svinov13 (8:5)17461748,8914
Elo statistiky
91.
Černík Jan2005TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (2:4)17341727,1319
Elo statistiky
92.
Hrdlička Michal1988TJ Fryšták6 (2:4)17311734,61-20
Elo statistiky
93.
Sučík Jan1998Baník Březenecká B8 (4:4)17271750,2620
Elo statistiky
94.
Sedláček Radek1979TJ Sokol Ondratice A5 (3:2)17251712,1-2
Elo statistiky
95.
Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n.L5 (2:3)17181714,9811
Elo statistiky
96.
Jánský Marek2000TJ Sokol Plzeň V6 (5:1)17101716,1742
Elo statistiky
97.
Autrata Vít1974ST AMON Kunovice z.s.9 (6:3)17091711,8622
Elo statistiky
98.
Jirout Vojtěch2007TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.5 (2:3)17081703,0311
Elo statistiky
99.
Koutník Vojtěch1998TTC Elizza Praha C9 (3:6)17011707,09-6
Elo statistiky
100.
Vojnar Jiří1987Orel jednota Vysoké Mýto8 (3:5)16971694,22-11
Elo statistiky
101.
Lysek Tomáš2001SK Svinov5 (1:4)16921668,17-4
Elo statistiky
102.
Strnad Richard1997TTC Brandýs n.L5 (2:3)16871694,7315
Elo statistiky
103.
Šašinka Radek1987ST AMON Kunovice z.s.6 (4:2)16791680,31-3
Elo statistiky
104.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun, z.s.12 (4:8)16671661,34-45
Elo statistiky
105.
Jehně Richard2002TJ VS Tábor6 (1:5)16631658,24-1
Elo statistiky
106.
Kovaříček Matěj2006SK Dobré8 (4:4)16581659,8822
Elo statistiky
107.
Langr Lukáš1997TJ Lanškroun, z.s.13 (7:6)16401636,753
Elo statistiky
108.
Kaňka Tomáš1976TTC Elizza Praha C9 (3:6)16361660,3211
Elo statistiky
109.
Čákora Ladislav1970SKUŘ Plzeň B6 (3:3)16281625,124
Elo statistiky
110.
Milata Vladimír st.1959TJ Lokomotiva Česká Lípa5 (1:4)16171617,54-13
Elo statistiky
111.
Losos Radek1973TJ VS Tábor5 (0:5)16121607,26-3
Elo statistiky
112.
Dietl Luboš1973SKUŘ Plzeň B6 (3:3)16031590,6513
Elo statistiky
113.
Čákora Ladislav ml.2004SKUŘ Plzeň B6 (2:4)16001600,5632
Elo statistiky
114.
Kuncl Denis2003TJ Sokol Plzeň V9 (3:6)15941614,9811
Elo statistiky
115.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun, z.s.11 (4:7)15911578,56-50
Elo statistiky
116.
Kučera Lubomír1966Baník Březenecká B8 (3:5)15871606,919
Elo statistiky
117.
Dvořák Jakub2003TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.9 (1:8)15831572,5-5
Elo statistiky
118.
Hrubý Petr1993TJ Sokol Lanžhot7 (3:4)15801612,2628
Elo statistiky
119.
Konečný David1982TJ Fryšták6 (3:3)15761583,0310
Elo statistiky
120.
Svoboda David2000TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.9 (4:5)15591559,5528
Elo statistiky
121.
Sohr Radovan1965TJ Sigma Hranice A5 (1:4)15491586,135
Elo statistiky
122.
Pech Martin st.1980Sokol Horní Jiřetín5 (1:4)15411537,214
Elo statistiky
123.
Vintr Josef2006Union Plzeň B6 (1:5)15381567,740
Elo statistiky
124.
Sýkora David2006Union Plzeň B5 (1:4)15341551,250
Elo statistiky
125.
Kroc Tomáš1976Baník Březenecká B7 (1:6)15181534,4310
Elo statistiky
126.
Chrt Lukáš1989Sokol Lány 27 (0:7)15141519,39-6
Elo statistiky
127.
Losos Marek2005TJ VS Tábor5 (0:5)15081505,40
Elo statistiky
128.
Šerý Ondřej2005TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.10 (4:6)14881523,1431
Elo statistiky
129.
Dušek Rostislav2007SK Dobré8 (4:4)14511481,81162
Elo statistiky
130.
Schlappl Jaroslav1944TJ Sokol Stěžery A6 (0:6)14441433,220
Elo statistiky
131.
Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha C6 (0:6)12171224,790
Elo statistiky
132.
Dušek Jakub2009SK Dobré8 (1:7)10271007,3448
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů.
Elo statistiky
1.
Květon Ondřej2004HB Ostrov H.Brod B2 (0:2)22232224,21-9
Elo statistiky
2.
Rozínek Vojtěch1998SK Slavia Praha3 (3:0)21912190,683
Elo statistiky
3.
Kadlec Vít2005SKST Cheb3 (0:3)21332151,57-8
Elo statistiky
4.
Slapnička Jakub2003HB Ostrov H.Brod B2 (0:2)21282114,75-2
Elo statistiky
5.
Šíp Martin2006SF SKK El Niňo Praha B2 (2:0)21022092,854
Elo statistiky
6.
Stach Matěj2003SF SKK El Niňo Praha B2 (1:1)21002110,0518
Elo statistiky
7.
Přída Kryštof2002SF SKK El Niňo Praha B3 (2:1)20912102,882
Elo statistiky
8.
Bárta Daniel1999HB Ostrov H.Brod B3 (3:0)20912074,055
Elo statistiky
9.
Jadrný Šimon2002HB Ostrov H.Brod B3 (2:1)20782082,98-8
Elo statistiky
10.
Pisár Jan2004SF SKK El Niňo Praha B1 (0:1)20602051,640
Elo statistiky
11.
Copák František1995Union Plzeň A3 (2:1)20492037,16-7
Elo statistiky
12.
Ezr Václav1996SF SKK El Niňo Praha C4 (2:2)20102007,41-2
Elo statistiky
13.
Beran Tomáš2001SF SKK El Niňo Praha C4 (3:1)19971980,34-5
Elo statistiky
14.
Hnilica Vladimír1989Union Plzeň B4 (4:0)19711986,447
Elo statistiky
15.
Šálený David1999SK Slavia Praha2 (1:1)19531941,67-2
Elo statistiky
16.
Benák Vít2005TTC Elizza Praha D3 (2:1)19341969,1720
Elo statistiky
17.
Beran Matěj2001SF SKK El Niňo Praha C2 (2:0)19081895,810
Elo statistiky
18.
Legát Petr1999Union Plzeň A4 (0:4)19061907,65-4
Elo statistiky
19.
Rochowanski Pavel1973TTC Elizza Praha D4 (3:1)19021889,75-14
Elo statistiky
20.
Sivera Adam2004HB Ostrov H.Brod A3 (1:2)18871899,851
Elo statistiky
21.
Palát Petr1992SK Svinov1 (0:1)18751879,21-1
Elo statistiky
22.
Benák Libor1969TTC Elizza Praha D2 (0:2)18691887,55-3
Elo statistiky
23.
Darmovzal Zdeněk1980TJ Sokol Lanžhot3 (2:1)18671866,73-7
Elo statistiky
24.
Pych Luděk ml.1996TJ Sadská A3 (0:3)18581858,94-5
Elo statistiky
25.
Ghariani Sebastian1999SF SKK El Niňo Praha D2 (1:1)18521853,895
Elo statistiky
26.
Dvořák Milan ml.1988SK Štětí A3 (2:1)18511824,991
Elo statistiky
27.
Dolejší Stanislav1966TJ Sadská A3 (0:3)18501850,01-6
Elo statistiky
28.
Lamr Martin1981TTC Elizza Praha D2 (0:2)18461838,54-14
Elo statistiky
29.
Bíla Jindřich1980MK Řeznovice3 (3:0)18421854,2215
Elo statistiky
30.
Dufek Lukáš1997TJ Sokol Stěžery B3 (1:2)18351823,83-17
Elo statistiky
31.
Plachý Ladislav1966SF SKK El Niňo Praha D3 (1:2)18281827,49-5
Elo statistiky
32.
Benák Jan2005TTC Elizza Praha D2 (0:2)18271807,5-1
Elo statistiky
33.
Kyncl Jiří1983TJ Sadská A3 (0:3)18221813,86-1
Elo statistiky
34.
Marel David1999TJ Tesla Pardubice1 (1:0)18191841,617
Elo statistiky
35.
Beneš Jiří1990SKST Děčín, z.s.4 (2:2)18141818,585
Elo statistiky
36.
Beránek Miroslav1965TTC Litvínov3 (2:1)18101809,03-6
Elo statistiky
37.
Stránský Michal1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště3 (2:1)18071820,092
Elo statistiky
38.
Beneš Pavel ml.2002TJ Spartak Kaplice4 (1:3)18051810,77-1
Elo statistiky
39.
Řeháček Jiří2007Stolní tenis club Slaný, z.s.2 (1:1)18001812,86
Elo statistiky
40.
Závora Adam2001Union Plzeň B4 (3:1)17981807,9713
Elo statistiky
41.
Kubát Petr1999SF SKK El Niňo Praha D3 (1:2)17831780,64-3
Elo statistiky
42.
Pergler Jakub1991KST Klatovy3 (1:2)17831779,48-6
Elo statistiky
43.
Jarmar Petr1975TTC Mohelnice, z.s.2 (0:2)17741756,66-6
Elo statistiky
44.
Antoš Petr1992TJ Sokol Mnichovo Hradiště3 (1:2)17731793,02-10
Elo statistiky
45.
Wirth Imrich1977TJ Sokol Lanžhot3 (1:2)17571757,960
Elo statistiky
46.
Maštera Martin1984MK Řeznovice3 (1:2)17551758,67-4
Elo statistiky
47.
Malý Michal1999Baník Březenecká A4 (1:3)17541765,95-12
Elo statistiky
48.
Kopřiva Pavel1967KST Klatovy3 (0:3)17511744,93-5
Elo statistiky
49.
Podrazil David2001TJ Sokol Lanžhot2 (0:2)17491743,230
Elo statistiky
50.
Švrčina Tomáš1967TJ Sokol Hluboká nad Vltavou3 (1:2)17431744,34-5
Elo statistiky
51.
Just František1950TJ Lokomotiva Česká Lípa3 (2:1)17401732,9514
Elo statistiky
52.
Babínek Jiří1997Slavoj Polná1 (0:1)17351733,81-4
Elo statistiky
53.
Růžička Milan1971TJ Spartak Kaplice4 (3:1)17311730,0312
Elo statistiky
54.
Mazura David1996KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (0:3)17301725,39-10
Elo statistiky
55.
Držálek Jan1958Baník Březenecká A4 (0:4)17281715,17-18
Elo statistiky
56.
Kövér Lubomír1975SK TTC Duchcov3 (2:1)17231724,057
Elo statistiky
57.
Hanzl Matěj1995TJ Sokol Stěžery B2 (0:2)17201695,07-8
Elo statistiky
58.
Janík Michal ml.2002TJ Sokol Ondratice A1 (1:0)17191715,830
Elo statistiky
59.
Malý Jiří1975TJ Sokol Jestřebí, z.s.3 (2:1)17151714,382
Elo statistiky
60.
Ort Josef1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště3 (0:3)17141712,46-11
Elo statistiky
61.
Vích Luděk1967SK TTC Duchcov3 (1:2)17131731,08-8
Elo statistiky
62.
Hampejs Vladislav1964SKST Děčín, z.s.2 (0:2)17111695,9-8
Elo statistiky
63.
Hrdina Jan1960TJ Sokol Štíty3 (3:0)17061708,568
Elo statistiky
64.
Sommer Patrik1997KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (2:1)16991700,961
Elo statistiky
65.
Škoda Petr2004TJ Sokol Hluboká nad Vltavou3 (1:2)16811665,197
Elo statistiky
66.
Mazura Pavel1971KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (1:2)16751688,036
Elo statistiky
67.
Flanderka Miloš1957TJ Lokomotiva Česká Lípa4 (2:2)16751686,512
Elo statistiky
68.
Fišer Lukáš1980Orel jednota Vysoké Mýto4 (0:4)16751660,19-11
Elo statistiky
69.
Hrdina Pavel1968TJ Sokol Štíty3 (0:3)16721667,99-3
Elo statistiky
70.
Mandák Pavel1973TJ Sokol Horažďovice3 (2:1)16711674,16-1
Elo statistiky
71.
Dohnal František2006MK Řeznovice3 (0:3)16611655,7-10
Elo statistiky
72.
Dvořák Martin1978TJ Sokol Hluboká nad Vltavou3 (2:1)16591665,8214
Elo statistiky
73.
Holý Pavel ml.1983KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (0:3)16561653,35-15
Elo statistiky
74.
Lužný Petr1977KST DRAGON Vyškov3 (0:3)16461649,22-15
Elo statistiky
75.
Juřena Ondřej1998ST AMON Kunovice z.s.3 (0:3)16461642,75-7
Elo statistiky
76.
Bencs Ladislav1986TTC Litvínov3 (2:1)16361647,443
Elo statistiky
77.
Daníček Adam2000TTC Elizza Praha D3 (0:3)16191632,6-2
Elo statistiky
78.
Bílek Luboš1979TJ Sokol Stěžery B3 (0:3)16131631,04-3
Elo statistiky
79.
Dofek David2003KST DRAGON Vyškov3 (1:2)16011602,158
Elo statistiky
80.
Sedlář Jan1986TJ Sokol Ondratice B3 (0:3)15931587,45-6
Elo statistiky
81.
Mihalachi Marek2004SF SKK El Niňo Praha C2 (0:2)15911624,430
Elo statistiky
82.
Jemelka Libor1975TJ Sigma Hranice A3 (0:3)15901602,99-1
Elo statistiky
83.
Vojáček Rudolf ml.1980TJ Sokol Horažďovice3 (0:3)15851581,17-23
Elo statistiky
84.
Křesák Vojtěch1988TJ Sokol Horažďovice3 (0:3)15831602,4-27
Elo statistiky
85.
Synek Martin1973Orel jednota Vysoké Mýto3 (1:2)15811566,72-30
Elo statistiky
86.
Röber Jakub1988Sokol Horní Jiřetín2 (0:2)15781581,230
Elo statistiky
87.
Kadlec Michal1980TTC Litvínov3 (0:3)15731557,38-13
Elo statistiky
88.
Líska Vladislav1969SK Štětí A3 (0:3)15421540,470
Elo statistiky
89.
Altman Petr1966TJ Sokol Štíty4 (1:3)15321537,41-2
Elo statistiky
90.
Vích Josef1962SK TTC Duchcov3 (0:3)15241511,65-3
Elo statistiky
91.
Krása Jakub2005TJ Sokol Stěžery B1 (0:1)15121513,710
Elo statistiky
92.
Slavík Ondřej2001Orel jednota Šitbořice4 (1:3)15091521,76-3
Elo statistiky
93.
Jemelka Ivan1980TJ Sigma Hranice A4 (0:4)15041546,12-5
Elo statistiky
94.
Vondráček Josef1973Sokol Horní Jiřetín3 (1:2)14971487,348
Elo statistiky
95.
Vincenec Oliver2007KST DRAGON Vyškov3 (0:3)14921539,070
Elo statistiky
96.
Hájek Svatopluk1969TJ Sokol Ondratice B3 (0:3)14871476,84-2
Elo statistiky
97.
Cetkovský Martin1986TJ Sokol Ondratice B3 (0:3)14771489,63-1
Elo statistiky
98.
Skála Richard1969Orel jednota Šitbořice4 (1:3)14421427,371
Elo statistiky
99.
Daniel Jan ml.1975TJ Sokol Jestřebí, z.s.2 (0:2)14291433,660
Elo statistiky
100.
Slavík Jakub1997Orel jednota Šitbořice4 (0:4)14231414,81-8
Elo statistiky
101.
Veselý Martin2004TJ Sokol Kosmonosy A1 (0:1)13641367,140
Elo statistiky
102.
Daniel Jan nejml.2002TJ Sokol Jestřebí, z.s.3 (0:3)11571165,890

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy