Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Ústecký - Muži - 2021-2022
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem z.s.42 (38:4)19001937,96
Elo statistiky
2.
Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem z.s.64 (53:11)18921946,96
Elo statistiky
3.
Rambousek Jiří ml.1988SKST Děčín, z.s.54 (44:10)18831874,84
Elo statistiky
4.
Šmucr Jiří1971Klub stolního tenisu Jirkov z.s.91 (74:17)18661854,68
Elo statistiky
5.
Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem z.s.53 (44:9)18651936,84
Elo statistiky
6.
Vaniš Marek1989Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.90 (75:15)18321857,25
Elo statistiky
7.
Grubr Vojtěch2002SKST Děčín, z.s.82 (55:27)18241822,36
Elo statistiky
8.
Macháček Jan1970Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.78 (58:20)18221812,13
Elo statistiky
9.
Pivoňka Jaromír1983Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.67 (47:20)18131805,83
Elo statistiky
10.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov76 (52:24)18131794,68
Elo statistiky
11.
Macháček Jiří1972Sokol Horní Jiřetín56 (51:5)18121808,02
Elo statistiky
12.
Fiklík Michael1991Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.77 (55:22)18111820,69
Elo statistiky
13.
Beránek Miroslav1965Table tenis club Litvínov z. s.36 (26:10)18101809,03
Elo statistiky
14.
Hervert Josef1998Table Tennis Club Litoměřice, z.s.31 (24:7)18051817,45
Elo statistiky
15.
Keller Filip2003Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.44 (34:10)18031813,56
Elo statistiky
16.
Fojtík Jan1980Table Tennis Club Litoměřice, z.s.13 (9:4)17921787,9
Elo statistiky
17.
Boháč Dominik1992Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.103 (75:28)17891810,42
Elo statistiky
18.
Malý Michal1999Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s80 (54:26)17871751,03
Elo statistiky
19.
Reichl Jaroslav ml.1992Tělocvičná jednota Sokol Lenešice81 (54:27)17841805,28
Elo statistiky
20.
Luňák Radek1989Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.71 (46:25)17841772,68
Elo statistiky
21.
Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem z.s.54 (40:14)17811865,92
Elo statistiky
22.
Dudek Jaroslav1971Table Tennis Club Litoměřice, z.s.61 (43:18)17801769,17
Elo statistiky
23.
Hofmann Martin ml.1993Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s76 (52:24)17771772,38
Elo statistiky
24.
Peterka Milan ml.1986Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.78 (52:26)17681762,24
Elo statistiky
25.
Fencl Pavel1994Tělocvičná jednota Sokol Lenešice78 (51:27)17621778,33
Elo statistiky
26.
Rovner Antonín1980Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.70 (43:27)17601760,12
Elo statistiky
27.
Hrnčál Miroslav1954Klub stolního tenisu Jirkov z.s.73 (37:36)17591704,29
Elo statistiky
28.
Kubelka Jan1980Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s6 (4:2)17561756
Elo statistiky
29.
Hejč Antonín st.1963Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.92 (57:35)17551748,17
Elo statistiky
30.
Růžička Jiří1975Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.70 (41:29)17511763,42
Elo statistiky
31.
Görner Darin1968Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.65 (54:11)17491743,46
Elo statistiky
32.
Držálek Jan1958Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s60 (37:23)17491736,91
Elo statistiky
33.
Kövér Lubomír1975SK TTC Duchcov69 (56:13)17481750,79
Elo statistiky
34.
Broum Pavel1969TJ Sever Žatec, z.s.36 (21:15)17461749,09
Elo statistiky
35.
Rúža David1974Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.74 (46:28)17431742,43
Elo statistiky
36.
Sobíšek Martin1971SKST Děčín, z.s.19 (9:10)17371741,86
Elo statistiky
37.
Vích Luděk1967SK TTC Duchcov78 (59:19)17341699,93
Elo statistiky
38.
Balcar František2004Table Tennis Club Litoměřice, z.s.94 (61:33)17331747,47
Elo statistiky
39.
Krejčí Ladislav1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.83 (44:39)17301716,73
Elo statistiky
40.
Svěchota Vojtěch1993SKST Děčín, z.s.35 (17:18)17281738,64
Elo statistiky
41.
Pospíšil Václav1967Table Tennis Club Litoměřice, z.s.56 (34:22)17271716,03
Elo statistiky
42.
Vajgl Lukáš1984TJ Slavoj Krásné Březno62 (55:7)17261743,2
Elo statistiky
43.
Zedník Josef1987Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.46 (23:23)17261732,19
Elo statistiky
44.
Beránek Václav st.1959Table tenis club Litvínov z. s.19 (19:0)17261726
Elo statistiky
45.
Novák Ondřej2005SKST Děčín, z.s.97 (73:24)17201754,74
Elo statistiky
46.
Kročák Milan1963Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.60 (55:5)17131707,09
Elo statistiky
47.
Černý Jaroslav1974Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.71 (34:37)17091718,66
Elo statistiky
48.
Soutner Václav ml.1992Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s74 (59:15)17061721,81
Elo statistiky
49.
Sučík Jan1998Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s128 (91:37)17051738,48
Elo statistiky
50.
Holovčák Jiří1972Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.67 (34:33)17041706,01
Elo statistiky
51.
Vítů Václav2004Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.7 (3:4)17021702
Elo statistiky
52.
Brhovský Václav1967Table Tennis Club Litoměřice, z.s.89 (57:32)16941700,37
Elo statistiky
53.
Budinský Petr1979KST Apollo Ústí nad Labem z.s.29 (16:13)16941685,78
Elo statistiky
54.
Vaník Jiří ml.1987Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.81 (53:28)16931689,95
Elo statistiky
55.
Weichart Martin1977TJ Slavoj Krásné Březno57 (44:13)16911692,24
Elo statistiky
56.
Šťovíček Petr1975Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.102 (51:51)16911672,52
Elo statistiky
57.
Smolka Michael1993Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.52 (34:18)16891683,1
Elo statistiky
58.
Mašek Lubomír1965TJ Slavoj Krásné Březno57 (41:16)16881697,16
Elo statistiky
59.
Stehlík Petr1988Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.82 (45:37)16871680,65
Elo statistiky
60.
Hampejs Vladislav1964SKST Děčín, z.s.78 (38:40)16861703,51
Elo statistiky
61.
Kastner Milan1961Table tenis club Litvínov z. s.61 (21:40)16801665,19
Elo statistiky
62.
Soutner Václav st.1963Klub stolního tenisu Libědice, spolek53 (47:6)16781672,77
Elo statistiky
63.
Veselý Petr1977Klub stolního tenisu Jirkov z.s.116 (65:51)16761671,61
Elo statistiky
64.
Martinovský Vít1975Tělovýchovná jednota Smolnice67 (62:5)16741708,61
Elo statistiky
65.
Schmoranz Pavel2002Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.87 (40:47)16741675,04
Elo statistiky
66.
David Jaroslav1959Table tenis club Litvínov z. s.9 (3:6)16741674
Elo statistiky
67.
Cinibulk Miloš1974TTC Roudnice51 (45:6)16741671,07
Elo statistiky
68.
Koželuh Jindřich1951Tělocvičná jednota Sokol Lenešice78 (32:46)16741670,45
Elo statistiky
69.
Hofreiter Zdeněk1963TJ Sever Žatec, z.s.73 (29:44)16741651,85
Elo statistiky
70.
Kubovský Zdeněk1987TJ Sever Žatec, z.s.112 (78:34)16701689,33
Elo statistiky
71.
Beran Jakub1995Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.19 (16:3)16621672,87
Elo statistiky
72.
Steif Richard1965Table Tennis Club Litoměřice, z.s.62 (34:28)16551672,62
Elo statistiky
73.
Chrvala Radovan1987Table Tennis Club Litoměřice, z.s.53 (23:30)16551655,35
Elo statistiky
74.
Záruba David2002Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.26 (8:18)16541644,66
Elo statistiky
75.
Gono Milan1971Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.52 (34:18)16541634,52
Elo statistiky
76.
Bareš Jaroslav ml.1978Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (8:0)16531653
Elo statistiky
77.
Dorko Tomáš1991Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.12 (0:12)16531649,01
Elo statistiky
78.
Černý Tomáš1980Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.51 (15:36)16531629,14
Elo statistiky
79.
Petrlík Jiří ml.1978Tělovýchovná jednota Smolnice35 (35:0)16511651,15
Elo statistiky
80.
Plaček Jaroslav1973Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.73 (55:18)16501654,67
Elo statistiky
81.
Brdlík František1979T.J. Sokol Terezín54 (48:6)16501637,4
Elo statistiky
82.
Kotrba Luděk1972Klub stolního tenisu Jirkov z.s.67 (42:25)16491667,55
Elo statistiky
83.
Maxa Lukáš1984Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.144 (86:58)16461631,19
Elo statistiky
84.
Krejčí Karel1966TJ Sever Žatec, z.s.82 (29:53)16331646,93
Elo statistiky
85.
Ledvina Vilém1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice69 (57:12)16251636,2
Elo statistiky
86.
Žielinský Tomáš1985Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.101 (43:58)16231624,12
Elo statistiky
87.
Oliva Michal1976SK Štětí63 (47:16)16231598,74
Elo statistiky
88.
Pidrman Petr1969Tělovýchovná jednota Smolnice82 (67:15)16191602,82
Elo statistiky
89.
Neumann Jan1956TJ Sokol Filipov54 (20:34)16161644,59
Elo statistiky
90.
Skopec Pavel1977TJ Slavoj Krásné Březno61 (37:24)16151640,84
Elo statistiky
91.
Jelínek Šimon1996Klub stolního tenisu Jirkov z.s.77 (38:39)16131622,86
Elo statistiky
92.
Hanuš Jiří1971SK Malá Veleň64 (50:14)16111600,68
Elo statistiky
93.
Průša Vojtěch1995Klub stolního tenisu Jirkov z.s.39 (20:19)16101593,73
Elo statistiky
94.
Kraus Václav2000Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.67 (55:12)16071590,76
Elo statistiky
95.
Pomej Tomáš1979SK TTC Duchcov67 (53:14)16041608,29
Elo statistiky
96.
Cedrych Milan1959SK Štětí81 (59:22)16031613,64
Elo statistiky
97.
Reininger Rostislav1967Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.69 (52:17)16001596,13
Elo statistiky
98.
Bayer Jiří1963Sportovní klub Dubí, z.s.54 (43:11)15991604,74
Elo statistiky
99.
Brožek Miroslav1962Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.81 (41:40)15971605,91
Elo statistiky
100.
Pech Martin st.1980Sokol Horní Jiřetín71 (38:33)15971599,61
Elo statistiky
101.
Štěpnička Michal1998TJ Sever Žatec, z.s.26 (19:7)15961588,75
Elo statistiky
102.
Dvořák Martin1991Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.38 (21:17)15961544,53
Elo statistiky
103.
Průša Dominik1994TJ Sever Žatec, z.s.37 (8:29)15941600,64
Elo statistiky
104.
Vukliševič Zdeněk ml.1993Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.30 (14:16)15941599,61
Elo statistiky
105.
Šimonek Milan1956Klub stolního tenisu Jirkov z.s.73 (41:32)15931608,14
Elo statistiky
106.
Burš Pavel1975Table tenis club Litvínov z. s.28 (14:14)15931604,16
Elo statistiky
107.
Fencl Lukáš1996Table tenis club Litvínov z. s.22 (5:17)15911588,26
Elo statistiky
108.
Bencs Ladislav1986Table tenis club Litvínov z. s.63 (16:47)15871607,4
Elo statistiky
109.
Dänner Michal1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.89 (40:49)15871570,79
Elo statistiky
110.
Skružný Vratislav1982Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.74 (31:43)15861595,84
Elo statistiky
111.
Větrovský Milan1962Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.40 (27:13)15861572,08
Elo statistiky
112.
Stanislav Pavel1975TTC Roudnice63 (47:16)15851592,6
Elo statistiky
113.
Kir Martin1973Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.83 (60:23)15851590,56
Elo statistiky
114.
Kučera Lubomír1966Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s84 (37:47)15851561,39
Elo statistiky
115.
Jankovič Štěpán1949Table tenis club Litvínov z. s.132 (109:23)15841594,58
Elo statistiky
116.
Bláha František1952TTC Roudnice76 (72:4)15841580,77
Elo statistiky
117.
Zozulia Volodymyr1985Table Tennis Club Litoměřice, z.s.36 (29:7)15841576,1
Elo statistiky
118.
Bláha Vlastimil1951TTC Roudnice43 (31:12)15831583,88
Elo statistiky
119.
Zlatohlávek Jaroslav1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice61 (45:16)15831579,46
Elo statistiky
120.
Líska Vladislav1969SK Štětí84 (56:28)15801578,79
Elo statistiky
121.
Bartko Ondřej2002OÚ Blažim40 (39:1)15771582,75
Elo statistiky
122.
Röber Jakub1988Sokol Horní Jiřetín53 (23:30)15771580,01
Elo statistiky
123.
Sýkora Martin1970Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.16 (1:15)15771578,44
Elo statistiky
124.
Zápotocký Milan1971TJ Slavoj Krásné Březno55 (37:18)15771562,3
Elo statistiky
125.
Šich Jaroslav1959Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.22 (11:11)15751588,47
Elo statistiky
126.
Štěpánek Ivan1955Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.6 (2:4)15751573,68
Elo statistiky
127.
Žatečka Ladislav1995TJ Sokol Filipov67 (13:54)15741596,4
Elo statistiky
128.
Vyskočil Tomáš1965TTC Roudnice56 (40:16)15731584,22
Elo statistiky
129.
Štípek Martin1975SK Malá Veleň59 (43:16)15721573,59
Elo statistiky
130.
Váňa Hynek1969Table tenis club Litvínov z. s.6 (6:0)15691569
Elo statistiky
131.
Pavlata Jan2000Sokol Libochovice75 (52:23)15681578,5
Elo statistiky
132.
Hanousek Josef1948SK TTC Duchcov65 (30:35)15661563,81
Elo statistiky
133.
Kadlec Michal1980Table tenis club Litvínov z. s.84 (38:46)15641577,43
Elo statistiky
134.
Filín Jan1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice48 (5:43)15631557,38
Elo statistiky
135.
Bláha Radek1983Table tenis club Litvínov z. s.37 (15:22)15621557,36
Elo statistiky
136.
Pešula Tomáš1991OÚ Blšany u Loun68 (60:8)15621555,51
Elo statistiky
137.
Štika Jiří ml.1983SK TTC Duchcov64 (42:22)15611544,44
Elo statistiky
138.
Slavík Petr1972T.J. Sokol Terezín89 (65:24)15601549,18
Elo statistiky
139.
Pejša Otto ml.1967TJ Sever Žatec, z.s.55 (18:37)15591551,49
Elo statistiky
140.
Brand Roman st.1964Tělocvičná jednota Sokol Spořice75 (51:24)15581531,36
Elo statistiky
141.
Bláha Petr1984Table tenis club Litvínov z. s.99 (61:38)15551563,9
Elo statistiky
142.
Demeter Jan1961Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.54 (35:19)15551548,21
Elo statistiky
143.
Hylský Zdeněk1947Sokol Horní Jiřetín32 (30:2)15531554,89
Elo statistiky
144.
Kloub Pavel1970TJ Sokol Mnetěš77 (73:4)15531551,96
Elo statistiky
145.
Ruta Vladimír1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.67 (46:21)15481552,65
Elo statistiky
146.
Pizur Miroslav1965T.J. Sokol Terezín57 (35:22)15471551,44
Elo statistiky
147.
Štěpánek Jiří1977Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.83 (49:34)15471522,87
Elo statistiky
148.
Kroc Tomáš1976Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s72 (27:45)15451564,93
Elo statistiky
149.
Čejka Vratislav1959Table tenis club Litvínov z. s.15 (3:12)15441546,23
Elo statistiky
150.
Uhlík Jiří1991OÚ Blažim48 (45:3)15421545,54
Elo statistiky
151.
Štika Jiří st.1953Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.63 (22:41)15421523,74
Elo statistiky
152.
Turek Jaroslav1993Sokol Libochovice86 (54:32)15411554,15
Elo statistiky
153.
Hanuš Petr1974SK Malá Veleň40 (24:16)15381556,97
Elo statistiky
154.
Spurný Antonín ml.1989TTC Roudnice32 (18:14)15381539,9
Elo statistiky
155.
Vykouk Jaromír1979Sportovní klub Strupčice, spolek8 (6:2)15381538
Elo statistiky
156.
Vukliševič Zdeněk st.1956Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.151 (83:68)15361540,46
Elo statistiky
157.
Komárek Jaroslav1966TJ Slavoj Krásné Březno59 (33:26)15351527,19
Elo statistiky
158.
Kopal Petr1992TJ Dolní Zálezly z.s.71 (65:6)15331536,7
Elo statistiky
159.
Bartl Michal1979Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.60 (55:5)15331532,87
Elo statistiky
160.
Špička Zbyněk1962Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.39 (23:16)15331530
Elo statistiky
161.
Švarc Vojtěch1993Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.155 (103:52)15321532,76
Elo statistiky
162.
Piskáček Ondřej2004Table tenis club Litvínov z. s.74 (25:49)15321514,93
Elo statistiky
163.
Stareček Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Spořice75 (45:30)15311533,63
Elo statistiky
164.
Vaníček Pavel1970Sport team Brozany, z.s.73 (41:32)15301532,74
Elo statistiky
165.
Soukup Rudolf1979ST Kopisty87 (55:32)15291540,92
Elo statistiky
166.
Budjač René1957TJ SLOVAN Vejprty64 (60:4)15231522,01
Elo statistiky
167.
Čmerda Ondřej2005Table tenis club Litvínov z. s.121 (37:84)15211527,67
Elo statistiky
168.
Pechal Roman1966Tělovýchovná jednota Smolnice80 (70:10)15211507,94
Elo statistiky
169.
Phanthe Dung1963TJ Sokol Filipov75 (6:69)15181511,24
Elo statistiky
170.
Leska Vojtěch1957TJ Sokol Telce56 (47:9)15181509,27
Elo statistiky
171.
Koutský Jaroslav1953Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.72 (61:11)15181507,98
Elo statistiky
172.
Řezáč Josef2008TTC Roudnice85 (58:27)15171573,24
Elo statistiky
173.
Pavlík Petr1974Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.66 (34:32)15161512,8
Elo statistiky
174.
Sander Miroslav1966SK TTC Duchcov64 (37:27)15161504,82
Elo statistiky
175.
Nedoma Jiří1958SK Štětí81 (46:35)15141510,83
Elo statistiky
176.
Vích Josef1962SK TTC Duchcov72 (26:46)15131523,37
Elo statistiky
177.
Soukup Karel1959Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.61 (28:33)15131487,89
Elo statistiky
178.
Kadlec Daniel2000Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.74 (48:26)15101527,51
Elo statistiky
179.
Hrivňák Petr1967Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.89 (44:45)15101506,64
Elo statistiky
180.
Schneider Lubor1951TJ Slavoj Krásné Březno28 (11:17)15081521,49
Elo statistiky
181.
Kafka Milan1977ST Kopisty90 (53:37)15081520,77
Elo statistiky
182.
Laube Robert1974TTC Roudnice54 (32:22)15071511,72
Elo statistiky
183.
Sedláček Zdeněk1969TTC Roudnice72 (43:29)15071505,31
Elo statistiky
184.
Strejcovský Antonín1949TJ VTŽ Chomutov, z.s.65 (58:7)15051506,57
Elo statistiky
185.
Obr Jaroslav1967TJ Sokol Telce46 (36:10)15021508,81
Elo statistiky
186.
Kopřiva Aleš1982KST Hracholusky30 (17:13)15011505,92
Elo statistiky
187.
Pavlica Jan1963Klub stolního tenisu Jirkov z.s.60 (18:42)15001508,43
Elo statistiky
188.
Machač Josef1954TJ Pikron, z. s.18 (18:0)15001496,44
Elo statistiky
189.
Hissen Martin1973Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.102 (76:26)14961478,77
Elo statistiky
190.
Baláž Josef1955Tělocvičná jednota Sokol Lenešice108 (41:67)14941484,72
Elo statistiky
191.
Mokriš Jakub1998Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.88 (63:25)14931517
Elo statistiky
192.
Cibulka Vladimír1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice79 (44:35)14931479,63
Elo statistiky
193.
Babička Lukáš1989SK Malá Veleň77 (50:27)14931466,65
Elo statistiky
194.
Boehm Přemysl1955Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.111 (68:43)14911516,06
Elo statistiky
195.
Mandík Ladislav1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.63 (29:34)14911514,72
Elo statistiky
196.
Ineman Robert1972TJ Sokol Peruc63 (51:12)14911485,94
Elo statistiky
197.
Cedrych Tomáš1982SK Štětí72 (30:42)14911482,94
Elo statistiky
198.
Gola Ondra1970TJ Slovan Varnsdorf z.s.45 (36:9)14901493,44
Elo statistiky
199.
Šnajdr Antonín1950Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.149 (83:66)14901487,81
Elo statistiky
200.
Plutnar Stanislav1957TJ Slavoj Krásné Březno111 (73:38)14901459,99

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy