Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Chomutov - Muži - 2020-2021
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Bartl Michal1979Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.8 (8:0)14991501,2
Elo statistiky
2.
Budjač René1957TJ SLOVAN Vejprty12 (8:4)14771505,69
Elo statistiky
3.
Homolka Miroslav1960Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (7:1)14051401,92
Elo statistiky
4.
Tichý Jiří1969Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s7 (6:1)13981423,94
Elo statistiky
5.
Brůha Oldřich1958Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s7 (6:1)13951402,65
Elo statistiky
6.
Otruba Marek1981Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.8 (7:1)13671373,16
Elo statistiky
7.
Kratochvíl Jiří1967Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s7 (7:0)13611331,78
Elo statistiky
8.
Martykiewiecz Dušan1979TJ VTŽ Chomutov, z.s.8 (6:2)13511351
Elo statistiky
9.
Kršek Stanislav1955TJ Baník Vysoká Pec z.s.12 (10:2)13441346,6
Elo statistiky
10.
Pail Jáchym2001Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s12 (11:1)13331288,64
Elo statistiky
11.
Svoboda Zbyněk1957Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (5:3)13221339,66
Elo statistiky
12.
Skala Antonín1957TJ SLOVAN Vejprty12 (8:4)13021309,6
Elo statistiky
13.
Súkeník Jozef1977TJ SLOVAN Vejprty12 (8:4)13011296,26
Elo statistiky
14.
Hurník Vladimír1972Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s12 (7:5)12891291,09
Elo statistiky
15.
Procházka Oldřich1976Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (5:3)12811287,69
Elo statistiky
16.
Kratochvíl Petr1962TJ SLOVAN Vejprty9 (5:4)12721265,09
Elo statistiky
17.
Kočvara Ivan1963Klub stolního tenisu Jirkov z.s.12 (7:5)12641254,31
Elo statistiky
18.
Žižka Karel1969Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s6 (5:1)12401235,9
Elo statistiky
19.
Starý Ladislav1970TJ VTŽ Chomutov, z.s.8 (5:3)12341241,07
Elo statistiky
20.
Šabík Kamil1985Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.8 (5:3)12321222,36
Elo statistiky
21.
Obracaník Štefan1952Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (6:2)12121211,22
Elo statistiky
22.
Hlaváč František1963Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (4:4)12111201,83
Elo statistiky
23.
Sadílek Stanislav1968TJ Baník Vysoká Pec z.s.8 (2:6)11961190,48
Elo statistiky
24.
Vohradník Miloš1946TJ VTŽ Chomutov, z.s.12 (7:5)11761187,99
Elo statistiky
25.
Šablatůra Kolman1961Klub stolního tenisu Libědice, spolek12 (10:2)11741172,41
Elo statistiky
26.
Franc Zdeněk1947Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (8:0)11701144,52
Elo statistiky
27.
Mikeska Radek1972TJ VTŽ Chomutov, z.s.8 (5:3)11641150,26
Elo statistiky
28.
Boukal Ondřej2006Sportovní klub Strupčice, spolek8 (6:2)11541120,39
Elo statistiky
29.
Klíma Karel1950Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s9 (3:6)11481135,9
Elo statistiky
30.
Molnár Jiří1956Klub stolního tenisu Libědice, spolek12 (8:4)11471172,91
Elo statistiky
31.
Tejml Bohumil1948Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (6:2)11401142,94
Elo statistiky
32.
Merxbauer Martin2007Klub stolního tenisu Jirkov z.s.12 (4:8)11371157,05
Elo statistiky
33.
Štěpán Petr1969Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s6 (1:5)11301116,49
Elo statistiky
34.
Wojtowicz Marek1992TJ Baník Vysoká Pec z.s.12 (6:6)11231135,16
Elo statistiky
35.
Žilka Filip2004Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (4:4)11181145,14
Elo statistiky
36.
Bajer Josef1979TJ VTŽ Chomutov, z.s.12 (8:4)11011108,4
Elo statistiky
37.
Galo Luboš1958TJ Baník Vysoká Pec z.s.12 (5:7)10941104,3
Elo statistiky
38.
Juchnievicz Andrzej1956Klub stolního tenisu Libědice, spolek8 (6:2)10881090,5
Elo statistiky
39.
Szetei Ladislav1960Klub stolního tenisu Libědice, spolek10 (6:4)10851093,38
Elo statistiky
40.
Pekár Matyáš2006TJ VTŽ Chomutov, z.s.7 (4:3)10401035,21
Elo statistiky
41.
Jelínek Jan ml.2007TJ VTŽ Chomutov, z.s.15 (9:6)1018988,35
Elo statistiky
42.
Kára Jan1973TJ VTŽ Chomutov, z.s.8 (5:3)10161016
Elo statistiky
43.
Jelínek Jan st.1974TJ VTŽ Chomutov, z.s.12 (7:5)10091000,23
Elo statistiky
44.
Bigar Jan1963Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (2:6)1001990,29
Elo statistiky
45.
Kopečný Vladimír1948Sportovní klub Strupčice, spolek7 (4:3)929932,73
Elo statistiky
46.
Bíma Miroslav1956TJ VTŽ Chomutov, z.s.12 (5:7)912883,04
Elo statistiky
47.
Mouřenec Jan2005Sportovní klub Strupčice, spolek16 (4:12)891892,15
Elo statistiky
48.
Flach Tomáš1990Sportovní klub Strupčice, spolek12 (3:9)870870
Elo statistiky
49.
Runt Tomáš2005Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s8 (1:7)870849,55
Elo statistiky
50.
Kerekanič Jan2005TJ VTŽ Chomutov, z.s.9 (4:5)860855,39
Elo statistiky
51.
Zhaxybekov Arsen2005Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s8 (0:8)837830,27
Elo statistiky
52.
Tlustý Adam2006Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s8 (0:8)810818,61
Elo statistiky
53.
Kužel Adam2007Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (2:6)795794,08
Elo statistiky
54.
Skřivan Marek2007Sportovní klub Strupčice, spolek8 (4:4)778778
Elo statistiky
55.
Čmejla Daniel2007Sportovní klub Strupčice, spolek8 (0:8)11
Elo statistiky
56.
Ujváry Adam2009Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (0:8)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy